آغاز عملیات اجرایی جاده جم پالایشگاه و جم فیروزاباد با اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومان/ جم پالایشگاه فعلا یک بانده اجرا می شود
آغاز عملیات اجرایی جاده جم پالایشگاه و جم فیروزاباد با اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومان/ جم پالایشگاه فعلا یک بانده اجرا می شود

عملیات اجرایی رسمی فاز دوم جاده جم پالایشگاه و جم فیروز اباد با حضور کدخدازاده معاون توسعه زیرساخت راه های کشور آغاز شد به گزارش آوای بوشهر؛ فاز دوم پروژه جاده جم پالایشگاه و جاده جم فیروزاباد با اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومان با حضور محمدرضا کدخدازاده معاون توسعه زیر ساخت راه های کشور، الماسی نماینده […]

عملیات اجرایی رسمی فاز دوم جاده جم پالایشگاه و جم فیروز اباد با حضور کدخدازاده معاون توسعه زیرساخت راه های کشور آغاز شد

به گزارش آوای بوشهر؛ فاز دوم پروژه جاده جم پالایشگاه و جاده جم فیروزاباد با اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومان با حضور محمدرضا کدخدازاده معاون توسعه زیر ساخت راه های کشور، الماسی نماینده جنوب استان و حسینی فرماندار جم کلنگ زنی شد

فاز دوم پروژه راه جم پالایشگاه به طول ۱۵ کیلومتر و اعتبار ۷۰ میلیارد تومان در یک باند آغاز شد. فاز اول این پروژه در در دو باند و با اعتبار ۲۱ میلیارد تومان در ماه های گذشته به بهره برداری رسید.

پروژه بهسازی جاده جم فیروز آباد هم به طول ۳۱ کیلومتر و با اعتبار ۵۵ میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

اعتبار مورد نیاز پروژه جم پالایشگاه توسط وزارت نفت و اعتبار جاده جم فیروزاباد از محل اعتبارات ملی وزارت راه اختصاص یافته است.

معاون توسعه زیرساخت راه های کشور در حاشیه این آیین با بیان اینکه پروژه های بزرگی در سطح کشور در دست اجراست افزود: مطالعه یک باند فاز دوم پروژه جاده جم- پالایشگاه از سال گذشته آغاز شد و با توجه به اهمیت آغاز پروژه و ضرورت تسریع در اجرا، عملیات اجرایی یک باند مسیر اجرایی می شود.

کدخدازاده اضافه کرد: با شروع عملیات اجرایی باند یک، مطالعه اجرای باند دوم هم آغاز می شود تا در ادامه باند دوم پروژه هم تامین اعتبار و اجرایی شود.

وی با بیان اینکه برای سرعت بخشی در پروژه بهسازی محور جم- فیروزآباد و دوبانده شدن مسیر همکاری لازم برای تامین قیر مورد نیاز را انجام می دهیم اظهار امیدواری کرد: با حمایت و پیگیری الماسی نماینده جنوب استان امیدواریم اعتبارات بیشتری از سایر محل ها به پروژه تزریق شود تا شاهد تکمیل این کریدور مهم ارتباطی شیراز به عسلویه باشیم.

گفتنی است طبق اعلام پیمانکار پروژه جم به فیروزاباد، اگر اعتبار لازم به موقع تخصیص پیدا کند ۱۰ کیلومتر از مسیر تا بهمن ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.