افزایش ۲۰ درصدی خدمات مراکز جامع سلامت شهرستان جم در نوروز ۹۸
افزایش ۲۰ درصدی خدمات مراکز جامع سلامت شهرستان جم در نوروز ۹۸

در نوروز سال 98 مراکز بهداشتی و درمانی جم همچون سال های گذشته، خدمات درمانی و بهداشتی را به شهروندان و مسافران نوروزی ارئه کردند.

آوای بوشهر؛ رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جم در گفت و گو با آوای بوشهر اظهار داشت: در نوروز سال ۹۸ مراکز بهداشتی و درمانی جم همچون سال های گذشته، خدمات درمانی و بهداشتی را به شهروندان و مسافران نوروزی ارئه کردند.

به گزارش آوای بوشهر، قاسمی با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی آمار خدمات ارائه شده در نوروز امسال نسیت به مدت مشابه سال قبل، افزود: در نوروز ۹۸ بیش از ۷ هزار خدمت گیرنده به مراکز درمانی مراجعه کردند و این در حالی است که در سال گذشته آمار مراجعه کنندگان ۵ هزار و۸۸۷ نفر بوده است و  از خدمات پزشک عمومی، دندان پزشکی، آزمایشگاه، مراقبت های کودکان و مادران باردار و… بوده است.

وی در ادامه افزود: در ایام عید نوروز تعداد ۳۰۵۵ نفر از خدمات پزشک عمومی، ۱۲۳ نفر از خدمات دندان پزشک، ۸۳۹ نفر نیز از بخش آزمایشگاه مراکز بهداشت و درمان سطح شهرستان بهره مند شده اند.

قاسمی با بیان اینکه خانه های بهداشت روستایی و پایگاه های سلامت شهری نیز در ایام عید (به جز تعطیلات رسمی) مشغول خدمت رسانی به مردم بودن خاطرنشان کرد: مراقبین سلامت و بهورزان ما در ایام عید تعداد ۵۲۶ مادر باردار و ۸۷۱ کودک را مراقبت کردند و تعداد ۴۵۴ مورد واکسیناسیون نیز توسط آن ها انجام شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: ارائه خدمات مطلوب و رضایت مندی فرد خدمت گیرنده از مهم ترین اولویت های همکارانم در شبکه بهداشت جم می باشد.