الماسي: روند بکارگیری ۱۸۵ نیروی بلاتکلیف بومی تسریع می شود/ پرداخت حقوق و مزایای معوقه به زودی
الماسي: روند بکارگیری ۱۸۵ نیروی بلاتکلیف بومی تسریع می شود/ پرداخت حقوق و مزایای معوقه به زودی

طي تماس تلفني با دكتر كرباسيان معاون وزير نفت، مقرر شد روند به كارگيري مجدد نيروهاي بومي بلاتكليف منطقه ويژه تسريع شود و اين نيروها تا هفته آينده مجددا مشغول به کار شوند

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس گفت: در نشستی با حضور مدير منابع انساني شركت ملي نفت در عسلویه، موضوع تسریع در به كارگيري ١٨٥ نفر نيروي بلاتكليف بومي مطرح و دستور تسریع این راستا صادر شد.


به گزارش آوای بوشهر؛ سکینه الماسی با اعلام این خبر افزود: در این نشست و طي تماس تلفني با دكتر كرباسيان معاون وزير نفت، مقرر شد روند به كارگيري مجدد نيروهاي بومي بلاتكليف منطقه ويژه تسريع شود و اين نيروها تا هفته آينده مجددا مشغول به کار شوند.

 

نماينده مردم جنوب استان بوشهر اظهار داشت: حقوق و مزاياي اين افراد كه با مشكل معيشتي در شرايط دشوار اقتصادي روبه رو هستند با پيگيري هاي همه جانبه و مستمر به زودي پرداخت مي شود.

 

وي ضمن تقدیر از وزير نفت، مهندس كرباسيان و دكتر مولايي براي حل مشكلات نيروهاي اخراج شده افزود: مسئولين اجرايي بايد در رفع مشكلات معيشتي اقشار ضعيف و جامعه كارگري دغدغه شبانه روزي داشته باشند و در رفع مسائل آنان تعجيل كنند تا شاهد چنين اتفاقات تلخي براي مردم نباشيم.

 

 

  • نویسنده : یاسمن جمشیدی