انتصاب اعضای ستاد انتخابات استان بوشهر
انتصاب اعضای ستاد انتخابات استان بوشهر

آوای بوشهر؛ رئيس و اعضای ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان بوشهر با حکم استاندار منصوب شدند.

به گزارش آوای بوشهر؛  دبیر ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان بوشهر از تشکیل ستاد انتخابات این استان خبر داد و افزود: در راستای برگزاری با شکوه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  در دوم اسفند امسال رئیس و اعضای ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان بوشهر با حکم استاندار منصوب شدند.

عادل دهدشتی اذعان داشت: این ستاد فعالیت خود را پس از ابلاغ  استاندار بوشهر آغاز کرده و مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر منصوب شده است.

دهدشتی در خصوص دیگر اعضای ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: خسرو استوار به عنوان عضو و رئیس کمیته فن‌آوری اطلاعات و علی وردیانی به عنوان عضو و رئیس کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان بوشهر منصوب شدند.

همچنین مصیب محمدعلی‌پور به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات، اسماعیل کاظمی به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی، عباس قلی‌پور به عنوان عضو و رئیس کمیته حقوقی ، حیدر ساجدی به عنوان عضو و رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات استان بوشهر و اسکندر پاسالار به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شدند.