برگزاری جشن عمومی در چمن ورزشگاه تختی جم؛ حتما شوخی می کنید!
برگزاری جشن عمومی در چمن ورزشگاه تختی جم؛ حتما شوخی می کنید!

به نظر می رسد حساسیت مدیران باشگاه هم در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه به نسبت سال های قبل کاهش یافته و نابودی باشگاه و چمن و تیم چندان اهمیتی ندارد! امیدواریم این خبر صرفا شوخی با افکار عمومی باشد!

آوای بوشهر؛ قرار است جشنی بزرگ با حضور هنرمندان مطرح کشور در ورزشگاه تختی جم برگزار شود.

به گزارش آوای بوشهر؛ ورزشگاه تختی جم یکی از دو ورزشگاه استاندارد لیگ برتر در استان بوشهر می باشد که میزبان بازی های خانگی پارس جنوبی است.

این ورزشگاه در سال اول حضور جمی ها در لیگ برتر بازسازی و رختکن ها، چمن، نور و سکوهای آن برای میزبانی از بازی های لیگ، استانداردسازی شد و توانست میزبان شایسته ای برای جشن قهرمانی فصل گذشته پرسپولیس در جم باشد.

نکته نگران کننده برگزاری جشن در این ورزشگاه، محل قرارگرفتن استیج  برنامه است که بر چمن ورزشگاه نصب می شود و آسیب جدی را به چمن وارد می کند.

چمن ورزشگاه تختی جم در ابتدای فصل جاری لیگ برتر با هزینه ۳۰۰ میلیونی بازسازی شده و در فصل سرما نیز محافظت شده و‌ حال قرار است به بهانه بستن استیج و برگزاری جشن، تخریب شود.

به نظر می رسد حساسیت مدیران باشگاه هم در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه به نسبت سال های قبل کاهش یافته و  نابودی باشگاه و چمن و تیم چندان اهمیتی ندارد! امیدواریم این خبر صرفا شوخی با افکار عمومی باشد!