به نام جوانان! به کام اداره ورزش!/ تخلف و دست اندازی به بیت المال در روز روشن!
به نام جوانان! به کام اداره ورزش!/ تخلف و دست اندازی به بیت المال در روز روشن!

به گزارش آوای بوشهر، سال قبل بود که احداث خانه جوان شهر جم و انارستان در راستای تقویت جایگاه جوانان و انجمن های فرهنگی ورزشی استارت خورد. 🔸پروژه ای که تا تکمیل، مبلغی بیش از یک میلیارد تومان را به خود اختصاص داد و به زعم برخی ها، دو طبقه ساختمان و این حجم اعتبار […]

به گزارش آوای بوشهر، سال قبل بود که احداث خانه جوان شهر جم و انارستان در راستای تقویت جایگاه جوانان و انجمن های فرهنگی ورزشی استارت خورد.
🔸پروژه ای که تا تکمیل، مبلغی بیش از یک میلیارد تومان را به خود اختصاص داد و به زعم برخی ها، دو طبقه ساختمان و این حجم اعتبار صرف شده چندان منطقی به نظر نمی رسد!
🔸تغییر هدفگذاری این پروژه مهم در حوزه ورزش و جوانان در حین اجرا با تغییر نقشه و به صورت چراغ خاموش آغاز شد هر چند ساختمان خانه جوان جم ( بخوانید اداره ورزش و جوانان) با همین عنوان دهن پرکن توسط استاندار و مشاور جوانش افتتاح شد و خیلی ها تصور نمی کردند خانه جوان جم به اداره ورزش و جوانان تغییر نام دهد.
🔸هم اکنون مدیریت ورزش و جوانان در طبقه اول و دفاتر کارکنان در طبقه همکف مستقر شده و در واقع جوانان هیچ بهره ای از این خانه نبرده اند!
🔸با توجه به اینکه مجوز و اعتبار این پروژه و نیز صورت وضعیت های پاس شده به نام خانه جوان شهر جم است اقدام اداره ورزش و جوانان تخلف قانونی مشهود محسوب می شود و باید نهادهای نظارتی و مسئولان شهرستان ضمن بازگرداندن کاربری خانه جوان جم، با رئیس متخلف این اداره برخورد قانونی انجام دهند.
🔸طبق اخبار رسیده رئیس اداره ورزش و جوانان جم پس از انجام تخلف و غصب حق قانونی جوانان، هم اکنون به کربلای معلی مشرف شده اند/ آوای بوشهر