تیم هندبال ساحلی شهرستان جم به مسابقات کشوری اعزام می شوند
تیم هندبال ساحلی شهرستان جم به مسابقات کشوری اعزام می شوند

مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی کشور از تاریخ 16 اسفندماه در بندرعباس برگزار خواهد شد و شاهد اولین حضور ساحلی‌بازان شهرستان جم در مسابقات قهرمانی کشور هستیم

آوای بوشهر؛ نیما صبور دبیر هیات هندبال شهرستان جم از اعزام تیم ساحلی هیات هندبال شهرستان جم برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور خبرداد.

به گزارش آوای بوشهر، نیما صبور بیان کرد: تیم ساحلی نوجوانان هیات هندبال شهرستان جم به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‌شوند و امیدواریم با کسب نتایج دل‌خواه بتوانیم سربلند از این مسابقات برگردیم.

صبور در خصوص عملکرد هیات هندبال جم اذعان داشت: هندبال در شهرستان جم علاقه‌مندان زیادی دارد و بازیکنان خوب و با تجربه‌ای نیز تربیت شده‌اند که در سال جاری ۳ هندبالیست پایه جمی به تیم ملی هندبال دعوت شدند و امیدواریم تیم‌های ساحلی هندبال شهرستان جم نیز تقویت شوند و شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران این رشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد:  مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی کشور از تاریخ ۱۶ اسفندماه در بندرعباس برگزار خواهد شد و شاهد اولین حضور ساحلی‌بازان شهرستان جم در مسابقات قهرمانی کشور هستیم و امیدواریم با افتخار افرینی ورزشکاران هیات هندبال در حوزه ساحلی همراه باشیم.

نیما صبور در پایان، از همکاری سکینه الماسی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری شهرستان جم و خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم که در این اعزام تیم هیات هندبال را همیاری کردند تشکر کرد.