جم امکانات کافی ندارد/ به محض رفع مشکل زمین تمرین، پارسی ها به جم می آیند
جم امکانات کافی ندارد/ به محض رفع مشکل زمین تمرین، پارسی ها به جم می آیند

درشرايط فعلی كه تمرينات پيش فصل شروع شده به دليل نبود امكانات كافی در جم، تيم در حال آماده سازی در تهران می باشد که دارای شرايط مطلوب تری است و تيم های بيشتری براي برگزاری بازی های دوستانه حضور دارند.

به گزارش آوای بوشهر، روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی در واکنش به مطلب “پارس سودای جم ندارد / تداوم خوش نشینی زردها در تهران ” در پیامی نوشت:

از ابتدای فعالیت تيم پارس جنوبی جم در فصل نوزدهم، نگاه مدیران باشگاه پارس جنوبی پیگیری تمرینات تیم در شهر جم است تا شاهد کاهش هزینه ها باشیم و هم اکنون در تلاش هستند تا مشکلات مالی تیم رفع گردد.

اعتمادی پور افزود: متاسفانه عمليات ترميم زمين های چمن شهرستان جم با تاخير شروع شد و با كمک مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر عمليات ترميم زمين های چمن آغاز شده كه انشالله بعد از اتمام آن دغدغه مسئولين باشگاه، در خصوص محل تمرين نيز رفع می گردد.

وی گفت: درشرايط فعلی كه تمرينات پيش فصل شروع شده به دليل نبود امكانات كافی در جم، تيم در حال آماده سازی در تهران می باشد که دارای شرايط مطلوب تری است و تيم های بيشتری براي برگزاری بازی های دوستانه حضور دارند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هم اکنون اكثر تيم های ليگ برتری مثل نساجي، نفت مسجد سليمان و … مراحل آماده سازی خود را در تهران برگزار می کنند.