حضور لاکچری پارس جم بدهکار در تورنمنت شیراز!/ شاهینی ها کم هزینه سفر کردند
حضور لاکچری پارس جم بدهکار در تورنمنت شیراز!/ شاهینی ها کم هزینه سفر کردند

اقامت پارس جنوبی جم در گران ترین و مجلل ترین هتل شیراز است که هزینه هر شب اجاره یک اتاق دو تخته با تخفیف 500 هزار تومان است در حالی که هزینه اقامت در هتل امیرکبیر، محل اقامت شاهین شهرداری بوشهر، نصف هتل شیراز است!

آوای بوشهر؛ تیم فوتبال پارس جنوبی جم برای شرکت در تورنمنت چهارجانبه شهدای فارس، ظهر پنج شنبه وارد شهر شیراز شد تا در دومین روز از مسابقات به مصاف گل گهر سیرجان رود.

به گزارش آوای بوشهر؛ پارسی ها که دو روز مانده به اولین دیدار خود وارد شهر شیراز شده اند در هتل پنج ستاره بزرگ شیراز( واقع در دروازه قرآن) اقامت دارند و خود را مهیای برگزاری دو دیدار تدارکاتی می کنند.

شاهین بوشهر دیگر نماینده استان هم که در این تورنمنت حضور دارد در هتل چهار ستاره امیرکبیر اسکان یافته است.

اقامت پارس جنوبی جم در گران ترین و مجلل ترین هتل شیراز است که هزینه هر شب اجاره یک اتاق دو تخته با تخفیف ۵۰۰ هزار تومان است در حالی که هزینه اقامت در هتل امیرکبیر، محل اقامت شاهین شهرداری بوشهر، نصف هتل شیراز است!

در مجموع هزینه حضور تیم شاهین شهرداری بوشهر در تورنمنت چهارجانبه شیرازی ها کمتر از نصف هزینه حضور لاکچری پارسی ها در شیراز است.

باشگاه پارس جنوبی با مشکلات جدی مالی روبرو است و تاکنون موفق نشده بدهی میلیاردی خود را به طلبکاران و بازیکنان فصل گذشته پرداخت کند!

مدیران و سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مصاحبه های خود بارها از کاهش بودجه باشگاه خبر داده اند و مدعی هستند پارس جنوبی فصل نوزدهم را کم خرج تر از سال قبل بسته اند!

آوای بوشهر در آینده نزدیک به بررسی مبلغ قراردادها، هزینه سفرهای خارج از خانه و نحوه انتخاب پیمانکاران ورزشگاه تختی جم می پردازد.

  • نویسنده : یاسمن جمشیدی