دبیر و اعضای هیات فوتبال جم استعفا کردند+اسامی
دبیر و اعضای هیات فوتبال جم استعفا کردند+اسامی

در پی برکناری چراغ خاموش و غیر محترمانه رئیس هیات فوتبال جم،تاکنون 8 عضو هیات فوتبال جم به صورت کتبی و شفاهی استعفای خود را اعلام کردند.

در پی برکناری رئیس هیات فوتبال جم، ۸ نفر از اعضای این هیات از سمت خود کناره گیری کردند

به گزارش آوای بوشهر؛ در پی برکناری چراغ خاموش و غیر محترمانه رئیس هیات فوتبال جم،تاکنون ۸ عضو هیات فوتبال جم به صورت کتبی و شفاهی استعفای خود را اعلام کردند.

علی عبدالهی دبیر هیات فوتبال جم در نامه ای رسمی به رئیس جدید هیات فوتبال جم از سمت خود کناره گیری کرد.

عبدالحسین بابایی پور مسئول کمیته نقل و انتقالات هیات فوتبال جم هم طی نامه ای از استعفای خود خبر داد و نوشت: به دلیل برخورد نازیبایی که با دوست و همکار خوبم جناب آقای اسدی رئیس هیئت فوتبال شهرستان انجام شد بنده و آقای عبدالهی از سمت خود کناره گیری کردیم.

عیسی نیکخواه مسئول امور مالی هیات فوتبال جم هم در گفتگو با آوای بوشهر کناره گیری اش از هیات فوتبال جم را اعلام کرد.

همچنین مهدی مهران نژاد، مسئول روابط عمومی هیات فوتبال جم هم با ارسال پیامی به آوای بوشهر، از پایان فعالیتش در این سمت خبر داد.

روز یکشنبه و در اقدامی عجیب و غیر اخلاقی، بدون اطلاع و دعوت رئیس هیات فوتبال جم، با برکناری محمد اسدی، سید عباس موسوی در اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به عنوان رئیس جدید هیات معارفه شد.

این اقدام با واکنش انتقادی ورزشی ها و اهالی فوتبال جم مواجه شد و تعدادی از بازیکنان پارس جنوبی جم هم با انتشار استوری از محمد اسدی حمایت کردند.

سهیلا کریمی نائب رییس هیئت فوتبال جم و مسئول کمیته بانوان، مهدی عبدالهی مسئول کمیته فوتسال، مرتضی نورافکن مسئول کمیته آموزش و احمد اعتماد از اعضای هیات رئیسه فوتبال جم هم از سمت های خود کناره گیری کرده اند.