زیرساخت های فرودگاه جم مهیاست/ لزوم مشارکت وزارت نفت با ایرلاین ها
زیرساخت های فرودگاه جم مهیاست/ لزوم مشارکت وزارت نفت با ایرلاین ها

آوای بوشهر؛ فرماندار جم در حاشیه بازدید از فرودگاه توحید جم گفت: فرودگاه برای هر شهری یکی از عوامل توسعه محسوب می شود و راه اندازی مجدد فرودگاه جم یکی از ضرورت های شهرستان است.

به گزارش آوای بوشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی با اشاره به تعطیلی ۵ ساله پروازهای فرودگاه توحید جم اظهار داشت: پروازهای فرودگاه توحید جم از سال ۱۳۹۴ و با تصمیم وزارت نفت تعطیل و طی این مدت تلاش های زیادی برای راه اندازی مجدد پروازها انجام شد که متاسفانه تاکنون نتیجه بخش نبوده است.

حسینی از تامین زیرساخت های لازم برای راه اندازی پروازها در فرودگاه توحید خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده و همکاری شرکت پالایش گاز فجر جم، نیازمندی های فرودگاه تامین و بخش های مختلف فرودگاه هم نوسازی و بهسازی شده است.

وی تصریح کرد: هم اکنون مشکلی برای راه اندازی پروازهای فرودگاه از نظر زیرساختی وجود ندارد و امیدوارم با همکاری و مشارکت وزارت نفت با ایرلاین ها، شاهد از سرگیری پروازهای فرودگاه جم باشیم.

فرماندار جم با اشاره به حضور جمعیت بزرگ خانواده های کارکنان صنعت نفت در جم خاطر نشان کرد: راه اندازی مجدد پروازهای فرودگاه جم، علاوه بر کاهش زمان و سهولت دسترسی به پروازها برای ساکنین شهرستان، خطرات ناشی از تردد به فرودگاه عسلویه را ندارد که امیدواریم وزارت نفت در این زمینه اهتمام جدی تری داشته باشند.