سردبیر جدید سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب شد
سردبیر جدید سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب شد

علی دانشمند مدیر مسئول سایت آوای بوشهر، طی حکمی، با تقدیر از زحمات مصطفی هاشمی نژاد، یاسمن جمشیدی را به عنوان سردبیر جدید سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب کرد.

طی حکمی از سوی مدیر مسئول سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر، سردبیر جدید این رسانه منصوب شد.

علی دانشمند در این حکم، با تقدیر از زحمات مصطفی هاشمی نژاد، یاسمن جمشیدی را به عنوان سردبیر جدید سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب کرد.

یاسمن جمشیدی از جوانان فعال عرصه سیاسی اجتماعی شهرستان جم است که مسئولیت های مختلفی در عرصه های سیاسی اجتماعی را نیز در کارنامه دارد.

 

متن حکم انتصاب به شرح زیر است:

سرکار خانم یاسمن جمشیدی

با سلام
اهمیت کار دقیق، ظریف و صادقانه در حوزه رسانه و اطلاع رسانی بر هیچکس پوشیده نیست و رسانه اثرگذار، نیازمند قلم به دستانی حرفه ای و پر استعداد است.

آنچه مبرهن است اینکه آوای بوشهر توانسته طی سالیان فعالیت، ظرفیت های بزرگی را در حوزه رسانه در خود بپروراند و امروز این مهم می تواند با نگاهی دیگر و ویژه تر به حوزه بانوان تداوم یابد.

لذا نظر به توانمندی و شایستگی های حضرتعالی به عنوان سردبیر سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب می شوید.

امید است با بهره گیری از تجارب نخبگان بخش های مختلف جامعه و نیز همکاری خبرنگاران پرتلاش و دلسوز در مجموعه آوای بوشهر، در جهت نیل به اهداف موفق باشید.

فرصت را مغتنم می دانم از زحمات و تلاش های صادقانه و بی دریغ دوست عزیزم سید مصطفی هاشمی نژاد که ۱۸ ماه مسئولیت خطیر سردبیری آوای بوشهر را برعهده داشتند تقدیری ویژه داشته باشم.

علی دانشمند
صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه تحلیلی خبری آوای بوشهر