سردبیر سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب شد
سردبیر سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب شد

علی دانشمند در این حکم، با تقدیر از زحمات یاسمن جمشیدی، فرشته نصیری را به عنوان سردبیر جدید سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب کرد.

طی حکمی از سوی مدیر مسئول سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر، سردبیر جدید این رسانه منصوب شد.

به گزارش آوای بوشهر؛ علی دانشمند در این حکم، با تقدیر از زحمات یاسمن جمشیدی، فرشته نصیری را به عنوان سردبیر جدید سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب کرد.

متن حکم انتصاب به شرح زیر است:

سرکار خانم فرشته نصیری

با سلام

اهمیت کار دقیق، ظریف و صادقانه در حوزه رسانه و اطلاع رسانی بر هیچکس پوشیده نیست و رسانه اثرگذار، رسانه ای است که بتواند در راستای تحقق اهداف کلان و توسعه محور گام بردارد.

نگاه مجموعه مدیریتی آوای بوشهر همواره استفاده و پرورش ظرفیت های انسانی شهرستان است و در این راستا استفاده از ظرفیت بزرگ بانوان شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

لذا نظر به توانمندی و شایستگی حضرتعالی به عنوان سردبیر سایت تحلیلی خبری آوای بوشهر منصوب می شوید.

امید است با بهره گیری از تجارب نخبگان بخش های مختلف جامعه و نیز همکاری خبرنگاران پرتلاش و دلسوز در مجموعه آوای بوشهر، در مسیر ارتقای کمی و کیفی این رسانه گام بردارید.

یقینا حضور و بروز مطلوب و شایسته تقدیر سرکار خانم یاسمن جمشیدی در طی دوران کوتاه سردبیری سایت آوای بوشهر، نشان داد باید نگاه ویژه تری به حوزه بانوان داشت هر چند ناچار به پذیرش استعفای ایشان به دلیل وضعیت خاص شغلی و عدم فرصت کافی برای مدیریت سایت، شدیم.

لازم می دانم از زحمات و تلاش های صادقانه و بی دریغ خانم جمشیدی در دوران مسئولیت خطیر سردبیری آوای بوشهرتقدیر ویژه داشته باشم. قطعا همچنان از حضور ایشان در تیم خبری آوای بوشهر بهره خواهیم برد.

 

علی دانشمند

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه تحلیلی خبری آوای بوشهر