سرهنگ مهدیان: امنیت کامل در شهرستان جم برقرار است/ مردم هوشیار باشند
سرهنگ مهدیان: امنیت کامل در شهرستان جم برقرار است/ مردم هوشیار باشند

فرماندهی انتظامی شهرستان جم با بیان اینکه امنیت کامل در شهرستان جم برقرار است برخی حواشی و شایعه های روزهای اخیر را در این شهرستان تکذیب کرد.

به گزارش آوای بوشهر، از دو روز قبل ، متنی در فضای مجازی شهرستان جم در حال انتشار است که حکایت از دزدیدن دختر بچه ی سه ساله برای سرقت جواهراتش دارد و نگرانی خانواده های جمی را به دنبال داشت.

سرهنگ سید علی مهدیان امروز در گفت وگو با خبرنگار آوای بوشهر، در خصوص سرقت دختربچه سه ساله به خاطر جواهراتش اظهار داشت: سرقت دختر بچه جمی به خاطر طلاهایش طی روزهای گذشته به پلیس گزارش نشده است و موضوع تکذیب می شود.

وی افزود: طی روز های گذشته موردی با موضوع سرقت به فرماندهی انتظامی شهرستان جم گزارش نشده است و متن منتشر شده صحت ندارد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان جم بیان کرد: توصیه پلیس به والدین گرامی این است که هر چند شهرستان جم الحمدولله از امنیت کامل برخوردار است وجای هیچ نگرانی نیست،لیکن هنگامی فرزندان خود را به پارک و تفرجگاه ها می برند، با هوشیاری کامل مواظب آنها باشند و آنها را از خود دور نکنند تا افراد فرصت طلب نتوانند سوء استفاده نمایند.

سرهنگ مهدیان تاکید کرد: نیروی انتظامی شهرستان جم ، شبانه روز با حضوری فعال ، سبب شده شهرستان جم یکی از امن ترین شهرستان های کشور باشد و امنیت در این شهرستان به طور کامل وجود دارد و خانواده ها نگران نباشند.