سرپرست تیم پارس جنوبی جم استعفا کرد
سرپرست تیم پارس جنوبی جم استعفا کرد

آوای بوشهر؛ عبدالرحیم خطیب با ارسال نامه ای به باشگاه پارس جنوبی جم از سرپرستی این تیم خداحافظی کرد و دلیل استعفای خود را شخصی اعلام کرد.

به گزارش آوای بوشهر،خطیب سرپرست تیم پارس با نوشتن نامه ای به بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جم به طور رسمی جدایی خود را از این تیم اعلام کرده است. وی ضمن تشکر از مردم جم، مدیران باشگاه، بهرام رضاییان و مدیران منطقه ویژه پارس جنوبی، مقامات شهری و استانی و هواداران، دلایل شخصی خویش را علت استعفایش عنوان کرده و همچنین از مهدی تارتار سر مربی تیم پارس به علت همراهیهایش با وجود همه مشکلات و کاستیها قدردانی کرده است.

شایان ذکر است تارتار امروز در تمجید از خطیب بیان کرد: «باید از آقای خطیب سرپرست تیم مان تشکر ویژه‌ای داشته باشم. از مردم و همه مسئولان شهرستان جم می‌خواهم قدر حاج رحیم خطیب را بدانند. اگر این آدم بزرگ در طول ۳ فصل گذشته و به خصوص لیگ هجدهم نبود، خیلی اتفاقات بدی رخ می‌داد. ما خیلی مواقع به مشکل برمی خوردیم که حاج رحیم مردانگی می‌کرد و از جیب خودش هزینه می‌کرد. بازیکنان جوان ما هروقت مشکل مالی داشتند، آقای خطیب به عنوان برادر بزرگ‌تر یا پدر آنها کمک می کرد. او میلیون‌ها تومان از جیب خودش بدون هیچ منتی خرج کرده و من ایمان دارم اگر او کنارمان نبود، تیم ما خیلی زود متلاشی می‌شد. واقعا او بود که تیم را حفظ کرد.»