سرپرست جدید تیم پارس جنوبی جم معرفی شد
سرپرست جدید تیم پارس جنوبی جم معرفی شد

مدیرعامل موقت باشگاه پارس جنوبی چراغی را به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال این باشگاه معرفی کرد. بعد از استعفای عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم پارس جنوبی جم به علت بخشنامه وزارت نفت و ابلاغ بازگشت به کار او، مسئولان باشگاه جایگزین او را انتخاب کردند. با نظر مراد مرادی که اکنون با نظر مدیرعامل منطقه […]

مدیرعامل موقت باشگاه پارس جنوبی چراغی را به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال این باشگاه معرفی کرد.

بعد از استعفای عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم پارس جنوبی جم به علت بخشنامه وزارت نفت و ابلاغ بازگشت به کار او، مسئولان باشگاه جایگزین او را انتخاب کردند.

با نظر مراد مرادی که اکنون با نظر مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس امور مدیریتی باشگاه پارس جنوبی را بر عهده دارد، ایوب چراغی که پیش از این مدیر پشتیبانی و اجرایی این باشگاه بود، به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال پارس جنوبی جم معرفی شد.

چراغی که چند سال سابقه مدیریتی و اجرایی در ورزش کشور و به ویژه رشته ووشو را دارد، از ابتدای فصل گذشته مدیریت اجرایی باشگاه پارس جنوبی را بر عهده دارد.

عبدالرحیم خطیب که از زمان حضور پارس جنوبی جم در رده‌های پایین‌تر سرپرستی این تیم را برعهده داشت، با توجه به بخشنامه ابلاغی وزارت نفت برای بازگشت کارمندانش به محل کار خود مجبور به کناره گیری از تیم فوتبال پارس جنوبی جم شد.

پیش از خطیب، بهرام رضاییان که در پنج سال اخیر مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی بود، اوایل شهریور از سمت خود کناره گیری کرد و اکنون مرادی مدیرعامل موقت باشگاه است./خلیج فارس