شماره گذاری خودرو در بوشهر زوج و فرد شد
شماره گذاری خودرو در بوشهر زوج و فرد شد

رییس پلیس راهور: چنانچه ضرورتی برای نقل و انتقال خودرو وجود ندارد، آن را به سال جدید موکول کنید.

شماره گذاری خودرو از امروز (شنبه ۲۴ اسفند) به صورت زوج و فرد در استان بوشهر انجام می‌گیرد.

به گزارش «آوای بوشهر»؛ رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: به منظور پیشگیری از گسترش بیماری کرونا و جلوگیری از ازدحام مراجعه کنندگان در پلیس راهور و مراکز تعویض پلاک، ارائه خدمات شماره گذاری خودرو در استان از امروز (شنبه ۲۴ اسفند) به صورت زوج و فرد انجام می‌گیرد.

سرهنگ قدرت الله کشکولی افزود: آن دسته از افرادی که نخستین رقم سمت چپ شماره پلاک خودروشان زوج است، روز‌های زوج (روز شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) و آن دسته از اشخاصی که نخستین رقم سمت چپ شماره پلاک خودرو شان فرد است روز‌های فرد (یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه) برای دریافت خدمات شماره گذاری و نقل و انتقال به مراکز تعویض پلاک و پلیس راهور تابعه مراجعه کنند.

او ادامه داد: برای عمل به توصیه‌های بهداشتی به شهروندان توصیه می‌شود؛ چنانچه ضرورتی برای نقل و انتقال خودرو وجود ندارد، آن را به سال جدید موکول کنند.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر بیان کرد: بر اساس ابلاغیه صادر شده، چنانچه در این ایام اعتبار گواهینامه رانندگی افراد منقضی شود و یا معاینه فنی وسایل نقلیه پایان یافته و یا رو به پایان باشد، نیازی به تمدید اعتبار گواهینامه و گرفتن برگ معاینه فنی جدید تا پانزدهم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ نیست و در این زمینه در بازه زمانی اعلام شده جریمه نخواهند شد./خلیج فارس