شهردار جم: آغاز عمليات اجرايي مجتمع فرهنگي هنري با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان/ بتن ريزي مجتمع اداري تجاري + تصاویر
شهردار جم: آغاز عمليات اجرايي مجتمع فرهنگي هنري با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان/ بتن ريزي مجتمع اداري تجاري + تصاویر

مجتمع فرهنگي هنري شهرجم در زميني به مساحت ٥هزار متر مربع ودر دو طبقه شامل بخش اداري،آموزشي و سالن امفي تئاتر با اعتبار١٥ ميليارد تومان عمليات اجرايي ان اغاز شد.

صبح یک شنبه  عمليات بتن ريزي مجتمع اداري تجاري بهارستان جم انجام شد.
به گزارش آوای بوشهر؛  شهردار جم گفت: این پروژه در ۷ طبقه شامل پارکینگ در دو طبقه زیرین، تجاری در دو طبقه همکف و اول، شورای شهر و کمیسیون ها به همراه سالن کنفرانس در طبقات سوم و چهارم و آخرین طبقه هم به واحد‌های اداری مثل دفترخانه و دفاتر وکالت و … اختصاص می یابد.
 صدرالله حیدری همچنین از آغاز عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی هنری شهرداری جم خبر داد و افزود: عمليات اجرايي مجتمع فرهنگي هنري شهر جم شروع و پيمانكار با تجهيز كارگاه و عمليات خاكبرداري اين مجتمع مهم و زيرساختي شهرجم را آغاز کرد.
حیدری اظهار داشت:  مجتمع فرهنگي هنري شهرجم در زميني به مساحت ٥هزار متر مربع ودر دو طبقه شامل بخش اداري،آموزشي و سالن امفي تئاتر با اعتبار١٥ ميليارد تومان عمليات اجرايي ان اغاز شد.
وی  اضافه كرد: پروژه مجتمع فرهنگي هنري شهر جم به عنوان يكي از پروژه هاي مهم و زير ساختي شهر جم محسوب مي شود و قطعا با افتتاح و بهره برداري از آن بخش مهمي از دغدغه هنرمندان مرتفع خواهد شد./روابط عمومی شهرداری جم