شورای پنجم را شورایی پاکدست می دانم/ روز جم، بستر رشد و تعالی سرمایه های شهرستان است
شورای پنجم را شورایی پاکدست می دانم/ روز جم، بستر رشد و تعالی سرمایه های شهرستان است

باید تلاش کنیم روز جم، روز تعالی و رشد سرمایه های مادی و معنوی شهرستان در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری باشد.

به گزارش آوای بوشهر؛ چمران رفیعی پور عضو حقوقدان شورای شهر جم  در جمع مردم این شهر گفت: تا امروز اجازه نداده ایم حقی از شهروندان ضایع شود و بر هزینه کرد شهرداری نظارت کامل داریم.
عضو شورای شهر جم افزود: همکارانم در شورای شهر پنجم را شورایی صادق و پاکدست می دانم و به جرات می توانم سوگند یاد کنم که تاکنون اعضای شورا، هیچ خواسته شخصی از شهرداری نداشته اند.
وی گفت: در راستای تسهیل خدمات رسانی به مردم، دست واسطه ها را در شهرداری قطع کردیم و شفافیت مالی را در دستور کار قرار دادیم.
رفیعی پور تاکید کرد: این آمادگی را داریم که پاسخگوی یکایک شهروندان و نهادهای نظارتی در هر ریال هزینه کرد شهرداری باشیم.
وی با بیان اینکه روز جم در سال گذشته با شکوه برگزار  و مردم رضایت مندی خوبی داشتند اظهار داشت: در سال جاری هم تلاش می کنیم برنامه های شاد و متنوعی اجرا شود.
عضو شورای شهر جم افزود: انسان فطرتا نشاط و شادابی را دوست دارد و شورا و شهرداری هم در راستای بسط نشاط در جامعه مسئولیتی بزرگ دارند.
وی گفت: باید تلاش کنیم روز جم، روز تعالی و رشد سرمایه های مادی و معنوی شهرستان در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری باشد.
چمران رفیعی پور عنوان کرد: با استفاده از ظرفیت های قانونی موجود، خدمات رسانی به مردم را در دستور کار قرار داده ایم و قطعا در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد./آوای بوشهر