شکایت شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد از سردبیر آوای بوشهر!
شکایت شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد از سردبیر آوای بوشهر!

آوای بوشهر، سردبیر پایگاه خبری تحلیلی آوای بوشهر با شکایت شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به دادسرای جم احضار و در دادسرا حاضر شد. به گزارش آوای بوشهر، سید مصطفی هاشمی نژاد ظهر امروز بیست و چهارم آذرماه در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب جم حاضر شد و به سوالات بازپرس پاسخ داد. پس […]

آوای بوشهر، سردبیر پایگاه خبری تحلیلی آوای بوشهر با شکایت شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به دادسرای جم احضار و در دادسرا حاضر شد.

به گزارش آوای بوشهر، سید مصطفی هاشمی نژاد ظهر امروز بیست و چهارم آذرماه در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب جم حاضر شد و به سوالات بازپرس پاسخ داد.

پس از انتشار یادداشت انتقادی و افشاگری های آوای بوشهر در خصوص بی توجهی شرکت پازارگاد به مسئولیت های اجتماعی و رسانه ای کردن برخی رفتارهای تبعیض آمیز مدیران پتروشیمی ها در قبال ساکنان مناطق پیرامون، این شرکت از سید مصطفی هاشمی نژاد سردبیر آوای بوشهر شکایت کرد!

هاشمی نژاد در گفت‌وگو با آوای بوشهر با تائید این خبر گفت: در پی مطلبی درباره توهین شرکت پازارگاد به مردم جم در برگزاری جشن هفته ی وحدت و نیز انتشار نامه متفاوت بودن وعده ی غذایی کارکنان بومی و غیر بومی، در دادسرا حاضر شدم و به پرسش‌های مطرح شده درباره عنوان اتهامی « تشویش اذهان عمومی و دوقطبی سازی» پاسخ دادم.

وی گفت: پرونده شکایت با اعلام دادیار دادسرای جم به دادسرای فرهنگ و رسانه استان بوشهر ارجاع گردید./ آوای بوشهر

  • نویسنده : آوای بوشهر