فرماندار جم در پیامی شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت
فرماندار جم در پیامی شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت

قطعا فرزندان برومند ایران اسلامی، این جنایت خبیثانه دشمنان را بی پاسخ نخواهند گذاشت

متن پیام محمد حسینی به شرح زیر است:

(إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ) فصلت ۳۰

◼امروز دشمن کینه توز ملت ایران، حقد و کینه فروخورده خود از انقلاب اسلامی ایران و پیروزی رزمندگان اسلام در منطقه را با ترور یکی از عزیزترین سرداران سپاه اسلام به نمایش گذاشت.

◼سردار قاسم سلیمانی، سالیان دراز، عمر خود را وقف خدمت به اسلام و انقلاب و مردم کرد و با تبعیت محض از فرامین رهبر معظم انقلاب، خواب دشمنان را در جهان آشفته ساخت.

◼قطعا فرزندان برومند ایران اسلامی، این جنایت خبیثانه دشمنان را بی پاسخ نخواهند گذاشت و رژیم متجاوز و خونخوار آمریکا را با اقدام مناسب و به موقع پشیمان خواهند ساخت.

◼به کوری چشم دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران، شهادت سردار سلیمانی، همبستگی و اتحاد ملت شریف ایران را در مقابل توطئه های دشمنان دو چندان و خون پاک این شهید والا مقام، درخت انقلاب را محکم و استوارتر خواهد ساخت.

◼شهادت سردار بزرگ و محبوب ایران اسلامی را محضر رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور محترم، سرداران و سربازان جان بر کف میهن و مردم شریف شهرستان جم تبریک و تسلیت عرض می کنم.

◼امید که بتوانیم رهرو راستین‌ و واقعی آن شهید سعید در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم