فوتی‌های کرونا در بوشهر ۸ نفر شدند/ شناسایی ۳ بیمار جدید
فوتی‌های کرونا در بوشهر ۸ نفر شدند/ شناسایی ۳ بیمار جدید

کشمیری گفت: با تأیید مثبت شدن نمونه یکی از درگذشتگان مجموع آمار درگذشتگان استان بوشهر به عدد ۸ رسید.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با تأیید آزمایشگاه ویروس کرونا در بوشهر سه نفر به فهرست مبتلایان به کووید۱۹ در استان اضافه شد.

به گزارش آوای بوشهر؛ سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با تأیید آزمایشگاه ویروس کرونا در بوشهر سه نفر به فهرست مبتلایان به کووید۱۹ در استان افزوده شد و مجموع افرادی که به ویروس کرونای جدید مبتلا شده‌اند تا روز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۲۵ نفر است.

او ادامه داد: از این تعداد ۷۱ بیمار مرد و ۵۴ بیمار دیگر نیز زن هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه هر سه بیمار جدید مرد هستند، جزئیات افراد جدید مبتلا شده به کرونا را چنین عنوان کرد: از بیماران امروز دو آقای ۵۹ و ۳۴ ساله ساکن برازجان هستند که در بیمارستان تحت مراقبت درمانی قرار دارند و دیگر بیمار نیز آقایی ۳۴ ساله است که پس از ترخیص از بیمارستان شهدای خلیج‌فارس در منزل خود تحت مراقبت خانگی قرار دارد.

کشمیری گفت: با تأیید مثبت شدن نمونه یکی از درگذشتگان مجموع آمار درگذشتگان استان بوشهر به عدد ۸ رسید.

او با اشاره به‌ضرورت ادامه همکاری مردم در قطع زنجیره انتقال بیماری، عنوان کرد: از مجموع بیماران مبتلا شده به کرونا تاکنون ۱۰۳ با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده و در مراقبت خانگی به سر می‌برند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: اکنون ۶۷ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

کشمیری با ابراز قدردانی از همراهی مردم در رعایت توصیه‌های بهداشتی گفت: توجه به دستورالعمل‌های رعایت فاصله اجتماعی طلایی‌ترین کلید کنترل شیوع کرونا است و از عموم مردم تقاضا می‌کنم از برگزاری مراسم‌های دورهمی، جشن، ختم، خاکسپاری و هرگونه تجمع به جد خودداری کنند.