ماجرای طرح ۱۲ درصدی ارزش افزوده به کجا رسید؟!/ در کارگروه بخش مرکزی جم چه می گذرد؟!
ماجرای طرح ۱۲ درصدی ارزش افزوده به کجا رسید؟!/ در کارگروه بخش مرکزی جم چه می گذرد؟!

اما با گذشت بیش از یکسال هنوز این مبلغ راکد مانده بلکه به دلایلی از این موجودی نیز کسر گردیده بدون اینکه کار محسوسی نیز انجام شده باشد.

💢 ماجرای طرح ۱۲ درصدی ارزش افزوده به کجا رسید؟!/ در کارگروه بخش مرکزی جم چه می گذرد؟!

🔸 در بازه زمانی آبان ماه سال ۹۴ تا پایان مهر سال ۹۵ طرحی با عنوان کسر ۱۲ درصد مالیات و عوارض بر ارزش افزوده توسط استاندار سابق در دستور کار قرار گرفت، که بر اساس این طرح ۱۲درصد ازبودجه ماهانه دهیاریهای استان کسر و در کل استان صرف هزینه های فرهنگی میگردید.

🔸 برهمین اساس مبلغ ۱۱ میلیارد ریال سهم بخش مرکزی شهرستان جم گردید، لذا کارگروهی متشکل از بخشدار مرکزی، مدیر آموزش و ‌پرورش، یک نفر نماینده شورای بخش و یک نفر نماینده دهیاران بخش مرکزی تشکیل شد.

🔸 عنوان هزینه نیز تقویت بنیه علمی دانش اموزان نام گرفت و مبلغ یادشده نیز در اسفند ۹۵ به حساب مشترک یک نفر از اعضای شورای بخش ویک نفر نماینده دهیاران واریز گردید.

🔸 اما با گذشت بیش از یکسال هنوز این مبلغ راکد مانده بلکه به دلایلی از این موجودی نیز کسر گردیده بدون اینکه کار محسوسی نیز انجام شده باشد.

🔸 با توجه به نیازهای گسترده مدارس روستایی شهرستان اعم از نیازهای سخت افزاری ونرم افزاری که ضروری به نظر می رسد، این کارگروه باید اختلاف سلیقه را کنار گذاشته و از این فرصت برای حل گوشه ای از مشکلات اموزشی روستاهای مورد نظر بهره ببرند.

🔸 این درحالیست که سهم بخش ریز پس از وصول در مدارس هزینه شده اما تاکنون دوستان در بخش مرکزی سر در گم هستند!

🔸 آوای جم آماده درج پاسخ از سوی اعضای این کارگروه می باشد/آوای جم

☑️ کانال خبری آوای جم👇👇
🆔 T.me/avajam