مخالفتی با اجرای محسن شریفیان در بوشهر نداریم
مخالفتی با اجرای محسن شریفیان در بوشهر نداریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: این اداره کل مخالفتی با برگزاری اجرای گروه موسیقی محلی لیان در بوشهر ندارد و روند صدور مجوز اجرا برای این گروه اکنون در دست انجام است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: این اداره کل مخالفتی با برگزاری اجرای گروه موسیقی محلی لیان در بوشهر ندارد و روند صدور مجوز اجرا برای این گروه اکنون در دست انجام است.

به گزارش آوای بوشهر؛ فاطمه کرمپور توضیح داد: یکی از موسسه‎های تبلیغاتی بوشهر در ابتدا درخواستی برای اجرای گروه لیان بوشهر ارائه کرد که در روز برگزاری پیشنهادی آنها امکان اجرا نبود و سالن مدنظر (تالار لیان) برای سخنرانی رییس قوه قضائیه پیش بینی شد، از این رو مقرر شد تاریخ دیگری برای اجرای این گروه در بوشهر معین شود.

وی بیان کرد: اینکه گفته شده اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر مخالف اجرا گروه لیان در بوشهر است صحت ندارد زیرا اگر این مخالفت صحت داشت اداره‌کل ارشاد اقدام به دریافت استعلام از اماکن نمی‌کرد.

کرمپور ادامه داد: در چند ماه گذشته حوادث تلخ زیادی بر کشور گذشته که این حوادث منجر به لغو و یا تاخیر برگزاری شمار قابل توجهی از کنسرت‎ها شد که مخالفت با برگزاری کنسرت گروه لیان نیز به دلیل اتفاقات پیش بینی نشده رخ داد و مخالفتی با اجرای آن وجود نداریم، اکنون نیز روند صدور مجوز اجرا  برای این گروه در تاریخی دیگر در حال طی شدن است.

وی گفت: ارشاد بوشهر در چارچوب قانون از اجرای همه هنرمندان هم استانی به صورت ویژه حمایت می‏‌کند و مخالفتی با اجرای آنها در بوشهر ندارد./خلیج فارس