مسئول روابط عمومی شهرداری و مدیر خانه خبرنگاران جم هم تکذیب کرد: عضو ستاد شیخ نیستم!
مسئول روابط عمومی شهرداری و مدیر خانه خبرنگاران جم هم تکذیب کرد: عضو ستاد شیخ نیستم!

با نهایت احترام به نگاه کاندیدای محترم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اعتماد به بنده، لازم است اعلام کنم بنده فعلا تصميم به همراهي با هيچ عزيزي نگرفته ام

آوای بوشهر؛ در پی انتشار لیستی از اعضای ستاد شیخ موسی احمدی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس در جنوب استان توسط مدیر رسانه ای اش در جم، که نام عباس اعتمادی پور مسئول روابط عمومی شهرداری و مدیر خانه خبرنگاران جم به عنوان “مدیر روابط عمومی ستاد” وی طی بیانیه ای حضورش در ستاد شیخ موسی احمدی را تکذیب کرد.

وی در این بیانیه نوشته است:

پیرو انتشار اسامی اعضای ستاد انتخاباتی جناب آقای دکتر احمدی کاندیدای محترم در شهرستان جم، نامی از اینجانب هم به عنوان مدیر روابط عمومی عمومی ستاد انتخاباتی جناب احمدی مطرح شده است. بنده فعلا تصميم گرفتم در هيچ ستادي سمتي نداشته باشم.

با نهایت احترام به نگاه کاندیدای محترم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اعتماد به بنده، لازم است اعلام کنم بنده فعلا تصميم به همراهي با هيچ عزيزي نگرفته ام هرچند چندين جلسه با كانديداي محترم داشته ام و ديدگاها و صحبت هاي انها را شنيده ام.

به امید برگزاری انتخاباتی پر شور و باشکوه

عباس اعتمادی پور

۲۴ بهمن ماه ۹۸

 

پیش از این هم علی پریشان نایب رئیس شورای شهر جم، عضویت اش در ستاد انتخاباتی شیخ موسی احمدی به عنوان مشاور ویژه را تکذیب کرد.

به نظر می رسد دست خالی کاندیدای جنوب استان در انتخابات، باعث شده تصمیات عجولانه و شتابزده در ستاد انتخاباتی وی را شاهد باشیم.