شهرستان جم با مشکل آب شرب مصرفی روبرو است/خواهان حل سریعتر این مسئله هستیم
شهرستان جم با مشکل آب شرب مصرفی روبرو است/خواهان حل سریعتر این مسئله هستیم

شهرستان جم دشت سرسبز و پرآبی بوده که امروز متاثر از صنعت نفت و گاز، با مشکل آب شرب مصرفی روبرو شده است.

آوای بوشهر: نماینده مردم جنوب در مجلس شورای اسلامی در آستانه سفر رئیس جمهور به بوشهر گفت: شهرستان جم دشت سرسبز و پرآبی بوده که امروز متاثر از صنعت نفت و گاز، با مشکل آب شرب مصرفی روبرو شده است و موضوع خط انتقال آب سیراف به جم باید برای همیشه حل شود، ما خواهان حل سریعتر این مسئله هستیم.

سکینه الماسی افزود: حل مسئله تيم پارس جم به طوري كه هواداران و بازيكنان اين تيم نگراني هفتگي نداشته باشند از مطالبات مردم است.

وی در ادامه تاكيد كرد: تكميل پروژه راه هاي ارتباطي جم- شيراز، جم به ريز و ريز به دژگاه كه از محل اعتبارات نفت (پكيج ٦٠٠ ميلياردي) در حال انجام است، بايد تسريع شوند.

الماسي  اذعان داشت: بهبود زيرساخت هاي آموزشي و توسعه آموزش عالي در زمينه ساخت دانشكده فني مهندسي و دانشگاه آزاد و همچنين كمك به رشد و توسعه گردشگري شهرستان در راستاي حركت رو به رشدي كه با تلاش مسئولان آن در پيش گرفته شده است، از دیگر اولویتها است.

وي ضمن تقدیر از رئیس جمهور و هيئت دولت براي نگاه ويژه به جنوب استان بوشهر گفت: اميدواريم براساس بررسي ها و نيازسنجي هاي دقيقي كه از منطقه انجام داده ايم، مصوبات سفر رييس جمهور روند توسعه شهرستان هاي جنوبي استان بوشهر را تسريع كند.