شهرستان جم با مشکل آب شرب مصرفی روبرو است/خواهان حل سریعتر این مسئله هستیم
شهرستان جم با مشکل آب شرب مصرفی روبرو است/خواهان حل سریعتر این مسئله هستیم

شهرستان جم دشت سرسبز و پرآبی بوده که امروز متاثر از صنعت نفت و گاز، با مشکل آب شرب مصرفی روبرو شده است.

آوای بوشهر: نماینده مردم جنوب در مجلس شورای اسلامی در آستانه سفر رئیس جمهور به بوشهر گفت: شهرستان جم دشت سرسبز و پرآبی بوده که امروز متاثر از صنعت نفت و گاز، با مشکل آب شرب مصرفی روبرو شده است و موضوع خط انتقال آب سیراف به جم باید برای همیشه حل شود، ما خواهان حل سریعتر این مسئله هستیم.

سکینه الماسی افزود: حل مسئله تیم پارس جم به طوری که هواداران و بازیکنان این تیم نگرانی هفتگی نداشته باشند از مطالبات مردم است.

وی در ادامه تاکید کرد: تکمیل پروژه راه های ارتباطی جم- شیراز، جم به ریز و ریز به دژگاه که از محل اعتبارات نفت (پکیج ۶٠٠ میلیاردی) در حال انجام است، باید تسریع شوند.

الماسی  اذعان داشت: بهبود زیرساخت های آموزشی و توسعه آموزش عالی در زمینه ساخت دانشکده فنی مهندسی و دانشگاه آزاد و همچنین کمک به رشد و توسعه گردشگری شهرستان در راستای حرکت رو به رشدی که با تلاش مسئولان آن در پیش گرفته شده است، از دیگر اولویتها است.

وی ضمن تقدیر از رئیس جمهور و هیئت دولت برای نگاه ویژه به جنوب استان بوشهر گفت: امیدواریم براساس بررسی ها و نیازسنجی های دقیقی که از منطقه انجام داده ایم، مصوبات سفر رییس جمهور روند توسعه شهرستان های جنوبی استان بوشهر را تسریع کند.