واریز ۸۰۰ میلیون تومان به باشگاه پارس جنوبی از سوی پتروشیمی جم
واریز ۸۰۰ میلیون تومان به باشگاه پارس جنوبی از سوی پتروشیمی جم

به گزارش آوای بوشهر سکینه الماسی در گفت و گو با خبرنگار آوای بوشهر از کمک مالی پتروشیمی جم به تیم فوتبال پارس جنوبی جم خبر داد. نماینده جنوب استان بوشهر گفت: طی مکاتبات و رایزنی هایی که با مدیرعامل پتروشیمی جم داشتم خوشبختانه این پتروشیمی مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان در روز گذشته به تیم […]

به گزارش آوای بوشهر سکینه الماسی در گفت و گو با خبرنگار آوای بوشهر از کمک مالی پتروشیمی جم به تیم فوتبال پارس جنوبی جم خبر داد.

نماینده جنوب استان بوشهر گفت: طی مکاتبات و رایزنی هایی که با مدیرعامل پتروشیمی جم داشتم خوشبختانه این پتروشیمی مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان در روز گذشته به تیم فوتبال پارس جنوبی واریز کردند.

وی با بیان اینکه پتروشیمی جم طی یکسال گذشته حدود ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به باشگاه پارس جنوبی کمک مالی کرده است اظهار داشت: مجموع این کمک ها حدود ۳ میلیارد و ۲۴۱ میلیون تومان است.

سکینه الماسی افزود: چند پتروشیمی کمک مالی در روزهای گذشته داشته اند و خوشبختانه چند پتروشیمی دیکر هم قول مساعد داده اند و ان شالله در روزهای آتی مبالغ کمک شده را عنوان خواهم کرد.

وی خاطرنشان شد:  ما حمایت همه جانبه خود را از نماینده فوتبال استان در لیگ برتر دریغ نخواهیم کرد.

سکینه الماسی در پایان از حمایت های مالی پتروشیمی جم تقدیر و تشکر کرد و گفت: خوشبختانه مدیریت این پتروشیمی در حوزه تعامل اجتماعی ارتباط بسیار خوبی با منطقه دارند.