×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
واکنش مسوول روابط عمومی فرمانداری جم پیرامون شکایت اداره اوقاف از یک عضو شورای اسلامی

 مصطفی ارجمند مسئول روابط عمومی فرمانداری جم   در خصوص شکایت اداره اوقاف از حسن رمضانی فعال سیاسی شورایی جم به خاطر انتشار مطلبی انتقادی در دهه وقف گفت: شکایت از فعالان رسانه ای و سیاسی اجتماعی از سوی مسئولان به خاطر درج مطلب انتقادی ولو با گزاره های اشتباه، صحیح نیست و مدیران باید ضمن داشتن سعه صدر در مواجهه با انتقادات، پاسخ گویی منطقی و شفاف ساز را در پاسخ به انتقادات در دستور کار قرار دهند.
ارجمند افزود:  هر انتقادی ولو به اشتباه، نیازمند پاسخی منطقی و دقیق است و اینکه مدیری در برابر نقد، به شکایت و داغ و درفش متوسل شود در دنیای امروز هیچ جایگاهی ندارد.
مسوول روابط عمومی فرمانداری جم خاطرنشان کرد:  مدیران باید به جای عرض اندام در شکواییه نویسی در مقابل منتقدان، توان خود را در پاسخگویی صریح و شفاف افزایش دهند.
وی گفت : شکایت اداره اوقاف جم از آقای رمضانی که هم در کسوت شورایی و هم در کسوت رسانه ای است صحیح نیست و انتظار است مدیر محترم اوقاف جم در این زمینه تجدید نظر کرده و روش پاسخگویی دقیق و شفاف را در پیش گیرند.
مسوول روابط عمومی فرمانداری جم بیان داشت:  نگاه فرماندار شهرستان جم که پیش از این هم بر آن تاکید کرده اند پرهیز مدیران از شکایت از فعالان سیاسی و اجتماعی است و قطعا در این زمینه پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false