پاداش شورای شهر جم به پارسی ها/ هر گل ۱۰ میلیون تومان
پاداش شورای شهر جم به پارسی ها/ هر گل ۱۰ میلیون تومان

رئیس شورای شهر جم پیش از بازی خانگی پارس جنوبی جم و پیکان، در تماس تلفنی با مدیر عامل موقت باشگاه از تصمیم شورای شهر جم برای پاداش به گلزنان بازی خبر داد.

گلزنان پارس جنوبی جم در بازی با پیکان، ۳۰ میلیون تومان پاداش می گیرند.

به گزارش آوای بوشهر؛ رئیس شورای شهر جم پیش از بازی خانگی پارس جنوبی جم و پیکان، در تماس تلفنی با مدیر عامل موقت باشگاه از تصمیم شورای شهر جم برای پاداش به گلزنان بازی خبر داد.
عبدالحسین اکسیر در این تماس با بیان اینکه شورا و شهرداری جم به هر یک از گلزنان بازی پارس جم مقابل پیکان ۱۰ میلیون تومان اهدا می کند اظهار داشت: تیم پارس جنوبی جم مایه امید و نشاط مردم شهرستان است و در حد توان از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.
وی در بازی خانگی قبل مقابل پرسپولیس نیز همین پاداش را در نظر گرفته بود که آن بازی با نتیجه یک صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

در بازی امروز پارس جنوبی جم مقابل پیکان، ۴ گل از خط دروازه ها عبور کرد که سهم تیم جم ۳ گل بود که با این توصیف به گلزنان تیم از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم ۳۰ میلیون تومان اهدا می شود.

تیم پارس جنوبی جم در حالی موفق به شکست سنگین پیکان شد که در دو بازی اخیر بدون سرمربی است و عرفان جمرتبه و مهدی نوری هدایت فنی تیم را برعهده دارند.