پس از برد هفته گذشته شرایط روحی خوبی داریم/برای پیروزی به آبادان سفر کردیم
پس از برد هفته گذشته شرایط روحی خوبی داریم/برای پیروزی به آبادان سفر کردیم

با بردی که هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان به دست آوردیم شرایط روحی تیم نسبت به هفته های گذشته بهتر شده است.

آوای بوشهر؛ مهدی تارتار پس از ابراز همدردی با مردم سیل زده خوزستان، درخصوص شرایط تیمش برای دیدار فردا گفت: با بردی که هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان به دست آوردیم شرایط روحی تیم نسبت به هفته های گذشته بهتر شده است.

تارتار در ادامه بیان کرد: مقابل تیم نفت آبادان که هواداران پروشوری دارد، بازی سنگینی خواهیم داشت و مطمئنم به خاطر حضور هواداران پرشور آبادانی، بازی بسیار زیبایی را شاهد خواهیم بود. تیم مقابل را به خوبی آنالیز کردیم، تیمی است که فوتبال را روی زمین بازی می کند و برنامه دارد و جایگاه این تیم رده سیزدهم جدول لیگ نیست.

وی افزود: امیدوارم فردا، با ارائه یک بازی خوب ٣ امتیاز مسابقه را کسب کنیم. ضمن احترام به تیم نفت آبادان، ما برای پیروزی به این شهر سفر کرده ایم و امیدوارم با دست پر از زمین خارج شویم.

سر مربی تیم پارس جنوبی جم ادامه داد : ما تمام تلاشمان را می کنیم  تا رتبه آبرومندی در پایان فصل، کسب کنیم.  با وجود کمبود و مشکلاتی که داشتیم  هدفمان این است که مردم استان بوشهر و شهرستان جم به تیمشان افتخار کنند. امیداورم مسئولان به خودشان بیانند و قدر این تیم را بدانند.

تارتار در پایان خاطر نشان کرد: اگرچه می‌دانم راه ها به خاطر شرایط جوی بسته است اما امیدوارم هوادارانمان  فردا به آبادان سفر کنند و کمک حال ما در این بازی سخت باشند  گر چه در نبودشان هم ما به عشق آن ها بازی خواهیم کرد.