کاروان امداد و نجات منطقه ویژه پارس به مناطق سیل زده اعزام شد
کاروان امداد و نجات منطقه ویژه پارس به مناطق سیل زده اعزام شد

صبح امروز، اولین کاروان امداد و نجات منطقه ویژه پارس با حضور ٤٠ نفر از کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس در قالب اردوی جهادی به مناطق سیل زده خوزستان و لرستان اعزام شد.

آوای بوشهر؛ صبح امروز، اولین کاروان  امداد و نجات منطقه ویژه پارس با حضور ٤٠ نفر از کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس در قالب اردوی جهادی به مناطق سیل زده خوزستان و لرستان اعزام شد.

به گزارش آوای بوشهر، به دستور مدیرعامل منطقه ویژه پارس، در راستای اجرای ابلاغیه وزیر نفت در خدمات رسانی همه جانبه شرکت های نفتی، ستاد ویژه ای در پایتخت انرژی کشور تشکیل شده و با گسیل امکانات و بسیج نفرات به کمک مردم عزیز کشورمان در این مناطق شتافته اند.

اعزام و انتقال شناورها و صیادان خبره منطقه ، مواد غذایی، گونی، بیل ، پمب های آب و لجن کش ، اقلام بهداشتی و … از مهمترین خدمات منطقه ویژه پارس به سیل زدگان استان خوزستان محسوب می شود.

عملیات های جمع آوری و انتقال کمک ها به مردم و مناطق سیل زده کشور بصورت روزانه در منطقه ویژه پارس و با مشارکت کارکنان صنعت نفت و شرکتهای نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه در حال انجام می باشد و با هماهنگی نماینده ویژه وزارت نفت در استان خوزستان و گروههای امداد رسان مستقر در این استان ، این خدمات رسانی تداوم خواهد داشت.