۱۵۰ دانش‌آموز جمی همیار گاز شدند+تصاویر
۱۵۰ دانش‌آموز جمی همیار گاز شدند+تصاویر

حسین اندام رییس اداره گاز جم گفت: ۱۵۰ دانش‌آموز جمی همیار گاز شدند به گزارش آوای بوشهر طرح همیار گاز با هدف آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز به دانش آموزان مقطع ابتدایی اجرا شد. حسین اندام‌رییس اداره گاز جم گفت: این طرح به همت اداره گاز شهرستان جم و با همکاری اموزش و پرورش […]

حسین اندام رییس اداره گاز جم گفت:

۱۵۰ دانش‌آموز جمی همیار گاز شدند

به گزارش آوای بوشهر طرح همیار گاز با هدف آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز به دانش آموزان مقطع ابتدایی اجرا شد.

حسین اندام‌رییس اداره گاز جم گفت: این طرح به همت اداره گاز شهرستان جم و با همکاری اموزش و پرورش و مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد.

وی افزود: این همایش به عنوان اولین همایش در سطح شهرستان های استان بوشهر اجرا گردید قبل از این فقط در مرکز استان یکبار اجرا شده است.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح نقشی مهم و تاثیر گذار در نهادینه کردن فرهنگ استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی دارد اظهار داشت: با توزیع بسته ها و اقلام آموزشی به دانش آموزان، اهداف آموزشی شرکت گاز استان بوشهر در زمینه رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه در سطح مدارس و در بین خانواده ها دنبال می شود.

رییس اداره گاز جم خاطرنشان شد: ترغیب آنان به انتشار مطالب آموخته شده با معرفی عنوان همیار گاز از مهم ترین اقدامات مورد نیاز به منظور حضور پر شور و مثمر ثمر دانش آموزان در این برنامه فرهنگی است.