۱۴ میلیارد تومان بدهی داریم/ مطالبه هتل یزدان مربوط به مدیریت قبلی است/ خرمدل خواهان ادامه همکاری ام است
۱۴ میلیارد تومان بدهی داریم/ مطالبه هتل یزدان مربوط به مدیریت قبلی است/ خرمدل خواهان ادامه همکاری ام است

طی این چند روز تماس‌های متعددی با جناب ایرج خرم‌دل داشته‌ایم و ایشان هم ضمن پی گیری مشکلات و دغدغه‌های تیم خواستار ادامه همکاری من با این تیم شده‌اند و بنده نیز آمادگی کامل خود را در این خصوص اعلام کرده‌ام.

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم از بدهی ۱۴۰ میلیارد ریالی این باشگاه خبر داد.

به گزارش آوای بوشهر؛ مرداد مرادی اظهار داشت: بعد از استعفای فراز کمالوند از مربیگری تیم فوتبال پارس جنوبی جم که زحمات بسیاری را هم برای این تیم متقبل شد، با هومن افاضلی از مربیان بادانش فوتبال ایران برای ادامه راه به توافق رسیدیم و خوشبختانه از زمان شروع به‌کار ایشان، نظم و انضباط بسیار خوبی بر تیم حاکم و شاهد روند سعودی تیم بوده‌ایم و اما متأسفانه شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات باعث توقف این روند شده و این موضوع به ضرر تیم ما تمام‌شده است.

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم  با اعلام پرداخت ٥٠ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم اضافه کرد : مبلغ قرارداد بازیکنان تیم فوتبال پارس جنوبی جم در بین سایر تیم‌های لیگ برتری پایین‌ترین میزان هست اما ما تنها تیمی هستیم که تاکنون توانسته‌ایم علیرغم بدهی‌های باشگاه بیش از نیمی از دستمزد بازیکنان تیم را پرداخت نماییم.

وی به بدهی ١٤٠ میلیارد ریالی باشگاه و طلب  یکی از هتل‌های تهران که این روزها در رسانه‌ها مطرح‌شده است اشاره کرد و افزود: تیم پارس جنوبی جم متأسفانه بدهی‌های بسیاری دارد که طلب یک‌میلیاردی  و ۲۰۰ میلیون تومانی هتل یزدان تهران نیز  یکی از آن‌ها هست و علیرغم اینکه مربوط به مدیریت قبل بوده اما ما متعهد هستیم تا با ارائه راهکارهای لازم نسبت به پرداخت آن اقدام نمایم.

مرادی در خصوص سمت جدید کاری خود و نگرانی‌های مطرح‌شده از سوی هواداران باشگاه نیز گفت: متأسفانه مجلس هشتم با تصویب بخش‌نامه‌ای ارگان‌های دولتی را از تیم داری منع کرد اما وزارت نفت تاکنون همکاری لازم را با تیم پارس جنوبی جم داشته و کمک‌های خود را از این تیم دریغ نکرده است که جا دارد در اینجا از مهندس سید پیروز  موسوی مدیرعامل پیشین منطقه ویژه پارس جنوبی که حمایت‌های همه‌جانبه‌ای  از تیم فوتبال پارس جنوبی جم داشته تقدیر و تشکر ویژه داشته  باشیم.

طی این چند روز تماس‌های متعددی با جناب ایرج خرم‌دل داشته‌ایم و ایشان هم ضمن پی گیری مشکلات و  دغدغه‌های تیم خواستار ادامه همکاری من با این تیم شده‌اند و بنده نیز آمادگی کامل خود را در این خصوص اعلام کرده‌ام.