• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
2

روزشمار هفته دفاع مقدس شهرستان جم اعلام گردید

  • کد خبر : 1658
  • 30 شهریور 1391 - 11:11

آوای جم : روزشمار برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان جم به شرح ذیل از طرف ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اعلام گردید

جمعه۳۱ شهریور ۱۳۹۱

اشتراگ گذاری خبر در شبکه های اجتماعی

ردیف

عنوان برنامه

ساعت

مکان

مجری برنامه

۱

برگزاری دعای ندبه و پیاده روی خانوادگی

۶:۰۰

نمازخانه شهرک توحید

حوزه شهید تندگویان،پایگاه ولیعصر(عج) پالایشگاه

۲

همایش حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت

۱۰:۳۰

مصلی نماز جمعه

حوزه های مقاومت و تربیت و آموزش بسیج ناحیه

۳

شرکت فعال بسیجیان و کارکنان ناحیه در نماز جمعه

۱۱:۳۰

مصلی نماز جمعه

نیروی انسانی ناحیه،حوزه های مقاومت

۴

برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از نمازگزاران

۱۱:۰۰

مصلی نماز جمعه

بسیج اصناف و پایگاه مقاومت علی اکبر(ع)شهرداری جم

۵

برپایی ایستگاه سلامت

۱۱:۰۰

مصلی نماز جمعه

پایگاههی مقاومت بیمارستان توحید و شبکه بهداشت و درمان جم

۶

یادوراه شهدای پایگاه مقاومت امام رضا (ع)

۲۰:۰۰

مسجد ابوالفضل (ع)

حوزه امام حسین(ع( ریز،پایگاه امام رضا (ع) تنگمان و جمال آباد

۷

فراخوان بزرگ لاله های سرخ در قالب انشاء ویژه دفاع مقدس

اگرمن یک رزمنده بودم …

طول هفته

محدوده استحفاظی پایگاه

حوزه زینب کبری(س) و پایگاه مقاومت حجاب آبگرمک

۸

دیوار نویسی و نقاشی با موضوع دفاع مقدس

طول هفته

مدارس شهرستان

حوزه شهید فهمیده و واحدهای مقاومت بسیج

شنبه اول مهر ۱۳۹۱

ردیف

عنوان برنامه

ساعت

مکان

مجری برنامه

۱

نواختن زنگ مقاومت و ایثار

۸:۰۰

مدرسه ام ابیها

مدیریت آموزش و پرورش و حوزه شهید فهمیده

۲

افتتاح موسسه مالی و اعتباری مهر شهرستان جم

۱۰:۰۰

خیابان امام خمینی

موسسه مهر استان بوشهر و ناحیه مقاومت جم

۳

برپایی ایستگاه صلواتی

۱۰:۰۰

بازارچه اصلی شهر انارستان

حوزه زینب کبری(س) وپایگاه مقاومت بنت الهدی (س)انارستان

۴

افتتاحییه نمایشگاه عکس دفاع مقدس

۱۱:۰۰

تالار شهید خاتمی

اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان جم و بسیج هنرمندان ناحیه

۵

تجلیل از ورزشکاران بسیج و قهرمانان مسابقات

۱۸:۳۰

مسجد امام حسن مجتبی(ع)

تربیت بدنی سپاه و حوزه علی ابن ابیطالب(ع)

۶

شب خاطره دفاع مقدس

۱۹:۳۰

مسجد ۱۴ معصوم

حوزه امام حسین(ع) ریز و پایگاه امام صادق (ع) انارستان

۷

ویزیت رایگان رزمندگان دفاع مقدس

طول روز

بیمارستان توحید وشبکه بهداشت

بسیج جامعه پزشکی و مراکز درمانی شهرستان

۸

برگزاری مسابقه فرهنگی حماسه جاوید

طول هفته

واحدهای مقاومت پیشگام

حوزه دانش آموزی شهید فهمیده

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱

ردیف

عنوان برنامه

ساعت

مکان

مجری برنامه

۱

بیان خاطرات رزمندگان دفاع مقدس در مدارس شهرستان جم

۷:۱۵

مدارس شهرستان جم

مدیریت آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان ناحیه

۲

همایش تجلیل از سربازان دوران دفاع مقدس و سربازان نمونه شهرستان جم

۹:۰۰

نمازخانه ناحیه

نیروی انسانی و تربیت بدنی ناحیه شهرستان

۳

برپایی ایستگاه صلواتی

۹:۰۰

درب حوزه مقاومت

حوزه علی ابن ابیطالب(ع) و پایگاه امام حسین(ع)

۴

تجلیل از رزمندگان نخبه بسیجی و اثر گذار در عرصه تولید

۱۰:۳۰

نمازخانه پالایشگاه

روابط عمومی و بسیج پالایشگاه فجر جم

۵

محفل انس با شهداء

۱۶:۰۰

دفتر پایگاه مقاومت

حوزه زینب کبری(س) و پایگاه زهرای اطهر (س)

۶

برگزاری مسابقات فوتسال(ویژه حلقه های صالحین)

۱۷:۳۰

سالن خلیج فارس

حوزه امام حسین (ع) ریز

۷

گردهمایی رزمندگان و نشست هیئت منتظران موعود

۱۹:۳۰

مسجدخاتم الانبیاء (س) ریز

حوزه امام حسین (ع) ریز و پایگاه مقاومت حر

۸

یادواره شهداء پایگاه مقاومت توحید

۲۰:۰۰

جوار قبر شهید گمنام

حوزه علی ابن ابیطالب(ع) – پایگاه مقاومت توحید

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۱

ردیف

عنوان برنامه

ساعت

مکان

مجری برنامه

۱

اعزام تیم پزشکی به روستاهای محروم

۸:۰۰

روستاهای محروم

بسیج جامعه پزشکی وپایگاه المهدی(عج) بیمارستان توحید

۲

تجلیل از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس و نشست سیاسی

۱۰:۰۰

سالن شهرداری

حوزه شهید تندگویان –پایگاه مقاومت علی اکبر(ع) شهرداری جم

۳

تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس

۱۱:۰۰

سالن کمپ میلاد

حوزه شهید تندگویان – پایگاه امام علی (ع)

۴

یادواره زنان ایثارگر شهرستان جم

۱۶:۰۰

تالار شهید خاتمی

حوزه مقاومت زینب کبری(س)

۵

نشست هیئت منتظران موعود

۱۹:۰۰

مسجد روستای آبگرمک

حوزه علی ابن ابیطالب(ع) وپایگاه قاسم ابن الحسن

۶

نشست سیاسی و بصیرتی

۱۹:۳۰

پایگاه علی اصغر (ع)

حوزه امام حسین(ع)ریز و پایگاه علی اصغر(ع)

۷

شب شعر دفاع مقدس

۱۹:۳۰

مسجد ابوالفضل(ع) ریز

حوزه امام حسین(ع)ریز و پایگاه جواد الائمه(ع)

۸

دیدار با خانواده معظم شهداء بخش ریز

طول روز

منازل شهداء

بنیاد شهید و ایثارگران ناحیه

سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱

ردیف

عنوان برنامه

ساعت

مکان

مجری برنامه

۱

نشست هیئت عاشقان ولایت

۱۹:۰۰

حوزه علی ابن ابیطالب(ع)

تربیت و آموزش بسیج و حوزه علی ابن ابیطالب(ع) – حوزه زینب کبری (س)

۲

نشست سیاسی و بصیرتی

۱۹:۳۰

مسجد خاتم الانبیاء ریز

حوزه امام حسین(ع)ریز

۳

تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس پالایشگاه

۲۰:۰۰

فرهنگسرای توحید

حوزه شهید تندگویان – پایگاه ولیعصر(عج) پالایشگاه

۴

برگزاری یادواره شهداء پایگاه ابوالفضل(ع) بهارستان

۲۰:۰۰

حسینیه حضرت علی اصغر (ع) بهارستان

حوزه علی ابن ابیطالب(ع) وپایگاه مقاومت ابوالفضل(ع) بهارستان

۵

دیدار با خانواده معظم شهداء بخش مرکزی

طول روز

منازل شهداء

بنیاد شهید و ایثارگران ناحیه

۶

معرفی شهیده شاخص سال ۹۱ در مدارس شهرستان

طول روز

مدارس شهرک توحید

حوزه مقاومت زینب کبری(س) و پایگاه فاطمه الزهرا(س)

۷

برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس

طول هفته

منطقه عملیاتی نارو کنگان

حوزه شهید تندگویان – پایگاه امام علی (ع)

۸

برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس

طول هفته

دفتر پایگاههای مقاومت

حوزه مقاومت زینب کبری(س) و پایگاههای زهرای اطهر(س) و حضرت رقیه (س)

چهارشنبه ۵ مهر ۹۱

ردیف

عنوان برنامه

ساعت

مکان

مجری برنامه

۱

کوهنوردی حلقه های صالحین

۶:۰۰

کوههای اطراف جم

حوزه شهید تندگویان – پایگاه ولیعصر(عج) پالایشگاه

۲

برگزاری زیارت عاشورا

۷:۰۰

مرکز بهداشت ودرمان شهرستان – اداره آموزش و پرورش

روابط عمومی و پایگاه سید الشهداء مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جم

۳

افتتاح ساختمان پایگاههای مقاومت شهید مصطفی خمینی،خیرالنساء ، و نبی اکرم (ص)

۹:۰۰

روستاهای علی آباد ، قائدی و شهرخاص

مهندسی ناحیه و پایگاههای مقاومت

۴

برگزاری مسابقات بدمینتون ویژه خواهران

۱۱:۰۰

مجموعه ورزشی شهرک شهید تندگویان

حوزه مقاومت زینب کبری(س) و پایگاه کوثر

۵

محفل انس با شهداء

۱۶:۰۰

حسینیه علی اصغر (ع) بهارستان

حوزه مقاومت زینب کبری(س) و پایگاه حضرت رقیه (س)

۶

گردهمایی رزمندگان و بسیجیان (هیئت منتظران موعود)

۱۹:۳۰

مسجد ابوالفضل(ع) ریز،مهدیه دره بان و مسجد امیرالمومنین (ع) تشان

حوزه امام حسین(ع)ریز و پایگاههای مربوطه

۷

برگزاری یادواره شهداء و تجلیل از رزمندگان

۲۰:۰۰

حسینیه ۱۴ معصوم (ع)

حوزه علی ابن ابیطالب(ع) وپایگاه مقاومت ابوذر غفاری

۸

جمع آوری و ثبت خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

طول روز

منازل رزمندگان

حوزه علی ابن ابیطالب(ع) وپایگاه مقاومت امیرالمومنین(ع) چاهه

پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۱

ردیف

عنوان برنامه

ساعت

مکان

مجری برنامه

۱

اردو فرهنگی تفریحی حلقه های صالحین

۷:۰۰

استان فارس

حوزه شهید تندگویان – پایگاه ولیعصر(عج) پالایشگاه

۲

افتتاح ساختمان پایگاههای مقاومت امام حسن عسکری(ع)، خاتم الانبیاء و امام رضا(ع)

۸:۰۰

روستاهای پشتو،قلعه کهنه و تنگمان و جنال آباد

مهندسی ناحیه و پایگاههای مقاومت

۳

غبار روبی و عطرافشانی قبور مطهر شهداء شهرستان

۱۶:۰۰

گلزار شهداء شهرستان

حوزه های مقاومت و پایگاههای مربوطه

۴

برگزاری مسابقات کاراته ویژه خواهران

۱۷:۰۰

سالن ورزشی جوان شهرک توحید

حوزه مقاومت زینب کبری(س) و پایگاه فاطمه الزهراء

۵

شب شعر دفاع مقدس

۱۹:۰۰

تالار شهید خاتمی

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان ناحیه

۶

فراخوانی گردان عاشورا پایگاه صاحب الزمان(عج)

۱۹:۰۰

پایگاه صاحب الزمان (عج)

حوزه علی ابن ابیطالب(ع) وپایگاه مقاومت صاحب الزمان (عج)

۷

نشست هیئت عاشقان ولایت

۱۹:۰۰

مسجد خاتم الانبیاء ریز

تربیت و آموزش بسیج،حوزه بسیج امام حسین (ع) و حوزه زینب کبری

۸

جشن ولادت باسعادت امام رضا (ع)

۱۹:۳۰

مسجد صاحب الزمان (ع) پشتو

حوزه امام حسین(ع)ریز و پایگاه امام حسن عسکری (ع)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراگ گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
لینک کوتاه : https://avayebushehr.ir/?p=1658

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در آوای بوشهر منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.