ثبت‌نام آزمون استخدامی نفت و پالایش و پخش از ۸ تیر آغاز می شود

رشته‌های مد نظر برای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در دو سطح کاردانی و کارشناسی با هدف جذب نیروی انسانی مورد نیاز در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران اعلام شد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، براین اساس ثبت‌نام واجدین شرایط از هشتم تیر ماه آغاز می‌شود و تا ۱۷ تیر ادامه خواهد داشت.

شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به‌منظورتأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین واجدین شرایط ذکور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی از طریق برگزاری آزمون های کتبی و روانشناختی (شغلی)، مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش استخدام می‌کند.

براساس این آگهی استخدامی، حداکثر سن برای داوطلبان مقطع کاردانی ۲۶ سال (متولدین ۱/۱/۶۴ و به بعد) و کارشناسی۳۰ سال (متولدین ۱/۱/۶۰ و به بعد) است.

همچنین حداقل معدل برای داوطلبان با مدارک تحصیلی کاردانی و کارشناسی ۱۳ اعلام شده و متقاضیان استخدام می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات استخدام و تبصره‌های مربوط به شرایط سن، معدل و همچنین ثبت‏‌نام جهت شرکت در آزمون استخدامی از تاریخ ۸/۴/۹۰ لغایت ۱۷/۴/۹۰ به پایگاه اینترنتی http://azmoon.nioc.ir مراجعه کنند.

خبرهای مرتبط:
سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران آغاز به کار کرد