ثبت‌نام آزمون استخدامي نفت و پالايش و پخش از ۸ تير آغاز مي شود

رشته‌هاي مد نظر براي آزمون استخدامي شركت ملي نفت و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي در دو سطح كارداني و كارشناسي با هدف جذب نيروي انساني مورد نياز در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران اعلام شد.


به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، براين اساس ثبت‌نام واجدين شرايط از هشتم تير ماه آغاز مي‌شود و تا ۱۷ تير ادامه خواهد داشت.

شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي به‌منظورتأمين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين واجدين شرايط ذكور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصيلي كارداني و كارشناسي از طريق برگزاري آزمون هاي كتبي و روانشناختي (شغلي)، مصاحبه فني/ تخصصي، طب صنعتي و گزينش استخدام مي‌كند.

براساس اين آگهي استخدامي، حداكثر سن براي داوطلبان مقطع كارداني ۲۶ سال (متولدين ۱/۱/۶۴ و به بعد) و كارشناسي۳۰ سال (متولدين ۱/۱/۶۰ و به بعد) است.

همچنين حداقل معدل براي داوطلبان با مدارك تحصيلي كارداني و كارشناسي ۱۳ اعلام شده و متقاضيان استخدام مي‌توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص جزئيات استخدام و تبصره‌هاي مربوط به شرايط سن، معدل و همچنين ثبت‏‌نام جهت شركت در آزمون استخدامي از تاريخ ۸/۴/۹۰ لغايت ۱۷/۴/۹۰ به پايگاه اينترنتي http://azmoon.nioc.ir مراجعه كنند.

خبرهاي مرتبط:
سامانه آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران آغاز به كار كرد