مطالبات تیم پارس پرداخت می شود/ هواداران تجمع نکنند/ برنامه ریزی برای حضور پر رنگ تر پتروشیمی ها در تیم پارس
مطالبات تیم پارس پرداخت می شود/ هواداران تجمع نکنند/ برنامه ریزی برای حضور پر رنگ تر پتروشیمی ها در تیم پارس

به گزارش آوای بوشهر، فرماندار جم در نشست با  اعتراضی هواداران پارس جم با بیان اینکه اهل شعار نیستم و سعی کرده ام کمتر حرف بزنم و بیشتر عمل کنم افزود: از ابتدای حضورم در شهرستان پیگیر مشکلات تیم پارس جنوبی جم بوده ام و بابت این پیگیری ها منتی بر هواداران و مردم ندارم. […]

به گزارش آوای بوشهر، فرماندار جم در نشست با  اعتراضی هواداران پارس جم با بیان اینکه اهل شعار نیستم و سعی کرده ام کمتر حرف بزنم و بیشتر عمل کنم افزود: از ابتدای حضورم در شهرستان پیگیر مشکلات تیم پارس جنوبی جم بوده ام و بابت این پیگیری ها منتی بر هواداران و مردم ندارم.

فرماندار جم گفت: مطالبه گری هواداران را برای تحقق خواسته ها ارزشمند می دانم و قطعا با همراهی مسئولان و مردم می توان به اهداف رسید.
وی با بیان اینکه تیم پارس جم متعلق به تمام استان است و ۱۰ فرماندار و ۴ نماینده باید پیگیر رفع مشکلات این تیم محبوب باشند خاطر نشان کرد: اولویت اول شهرستان جم را تیم پارس جم می دانم و حتی بین آب و تیم پارس، تیم پارس را به عنوان اولویت اصلی معرفی کرده ام و معتقدم رفع مشکلات این تیم از آب و برق و اشتغال واجب تر است چون نشاط آفرین است.

حسینی در ادامه افزود: مدیر عامل جدید منطقه ویژه پارس خود فردی فوتبالی است و دغدغه تیم پارس را دارد. به مشکلات تیم واقف است و همکاری خوبی دارد. باید به وی فرصت و دلگرمی داد تا بتواند مشکلات را رفع کند.

وی بیان کرد: برنامه های کوتاه مدت و میان مدتی برای رفع مشکلات تیم پارس در طراحی شده که در کوتاه مدت تزریق مالی در دستور کار قرار دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم افزود: در میان مدت هم قرار است تمهیدات لازم برای حمایت ویژه تر از تیم پارس با تعامل و تامین حقوق پتروشیمی ها انجام شود.

فرماندار جم گفت:مطالبات تیم پارس جنوبی جم پرداخت خواهد شد و قطعا اجازه نخواهیم داد این نشاط و شادابی حذف شود.

وی گفت: تضمین می کنم خواسته های هواداران را تا حصول نتیجه پیگیری کنم و هر جا به بن بست رسیدیم به هواداران اعلام کنیم کاری از ما بر نمی آید.

محمد حسینی خاطر نشان کرد: از هواداران تقاضا دارم امنیت و حیثیت شهرستان را حفظ کنند و با پیگیری مطالبات از مجرای قانون، به مسئولان انگیزه دهند و هواداران نباید تجمع کنند تا خوراک برای رسانه های شرق و غرب درست شود که نهایتا کشور تضعیف شود.