موافقت هیئت دولت با تاسیس بخشداری سیراف در شهرستان کنگان
موافقت هیئت دولت با تاسیس بخشداری سیراف در شهرستان کنگان

نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی از موافقت هیئت دولت با تاسیس بخشداری سیراف در شهرستان کنگان خبر داد.

آوای بوشهر؛ نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی از موافقت هیئت دولت با تاسیس بخشداری سیراف در شهرستان کنگان خبر داد.

سکینه الماسی امروز در گفت و گو با خبرنگار آوای بوشهر از ارتقای شهر سیراف از توابع شهرستان کنگان به بخش مستقل خبر داد و افزود: هیات دولت در جلسه امروز خود با پیشنهاد وزارت کشور مبنی بر ارتقای شهر سیراف به عنوان بخش مستقل از بخش مرکزی کنگان موافقت کرده و این مهم ظرف چند روز آتی به وزارت کشور ابلاغ می‌شود.

وی با ابراز خرسندی از این اتفاق مهم، ابراز امیدواری کرد که با ارتقای صورت گرفته ، بتوان خدمات مناسب‌تری به مردم این بخش جدید ارائه داد.

نماینده مردم شهرستانهای دیر کنگان جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تحقق این آرزوی دیرینه یکی از دغدغه‌های اصلی وی در دوران نمایندگی مجلس بوده و برای به ثمر نشستن آن جلسات کارشناسی متعدد و پیگیری های شبانه روزی صورت گرفته است.

الماسی ضمن تبریک به مردم شهرستان کنگان از حسن نظر و همکاری زاید الوصف دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور بواسطه این موضوع قدردانی نموده و از دکتر گراوند استاندار بوشهر و دکتر جلالی مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور بواسطه ی همراهی و مساعدتشان تشکر نمود.

گفتنی است شهرستان کنگان بیش از این تنها شامل یک بخش مرکزی بود که بخش سیراف به عنوان دومین بخش این شهرستان به زودی تاسیس خواهد شد.

 

انتهای پیام/ ر