معارفه رئیس جدید هیات بدنسازی جم/ رئوف غفاری رئیس شد
معارفه رئیس جدید هیات بدنسازی جم/ رئوف غفاری رئیس شد

مجید مظفری با تقدیر از تلاش های محمد رضا نادک زاده طی دوران مسئولیت افزود: بنیامین غفاري از جوانان پرتلاش، پر‌انرژی و با اخلاق است كه اميدواريم با برنامه ريزي دقيق به ورزشكاران اين رشته در شهرستان جم كمك كند.

در آینیی با حضور مسئولين استاني، اعضا شوراي شهر، رئیس اداره ورزش و جوانان، پيشكسوتان و ورزشكاران، جلسه تکریم و معارفه رئیس هيئت بدنسازي شهرستان جم برگزار شد.

به گزارش آوای بوشهر؛ دبیر هیات رئیسه هیات بدنسازی استان بوشهر در این آیین گفت: برنامه هايی براي استفاده از ظرفيت پيشكسوتان به عنوان سرمايه هاي گرانقدر ورزش پرورش اندام داريم و زيبايي ورزش اين است كه جوانان و پيشكسوتان دوشادوش يكديگر در جهت اعتلاي جامعه تلاش كنند.

مجید مظفری با تقدیر از تلاش های محمد رضا نادک زاده طی دوران مسئولیت افزود: رئوف غفاري از جوانان پرتلاش، پر‌انرژی و با اخلاق است كه اميدواريم با برنامه ريزي دقيق به ورزشكاران اين رشته در شهرستان جم كمك كند.

چمران رفيعي پور، عضو شوراي شهر جم هم در این آیین بيان كرد: منش و رفتار پهلواني در بين ورزشكاران شهرستان جم زنده است و نمونه بارز آن جوان با لياقت و شايسته اي است كه هم اكنون به عنوان ريئس هيئت بدنسازي و پرورش اندام انتخاب شده است.

مهدی دهار دبیر هیات بدنسازی استان بوشهر، علي اكبر مظفري مشاور ارشد و دبير هيئت رييسه هيئت بدنسازي استان ، احسان ايزدبخش رييس كميته آموزش هيئت بدنسازي، عبدالرضا جولاييان رئیس كميته اجرايي هيئت بدنسازي استان، دراهكي رئیس اداره ورزش و جوانان، رفيعي پور عضو شوراي شهر جم، علي جم نژاد و سيد عبدالرضا سجادي زاده پیشکسوتان بدنسازی جم و مديران باشگاه هاي پرانا، خشايار، كورش، توحيد، تندگويان، پرديس، هدف ۱، پوريا، آرتاكان و ٣٧٢ واحدي در این آیین حضور داشتند.